Cheque ontvangen #RaboClubSupport

Afgelopen week heeft ons bestuur namens de vereniging een cheque mogen ontvangen vanuit de RaboClubSupport actie, uitgereikt door Jaro Tijhuis van de Rabobank. De opbrengst van RaboClubSupport is €100,-,  alle stemmers hartelijk bedankt voor uw stem!
Met het geld dat beschikbaar is gesteld wordt ons gebouw verder verduurzaamd. We waren al begonnen met isolatiewerkzaamheden en dit zal zo ver mogelijk worden uitgebreid om de effecten op het milieu te verminderen en de duurzaamheid te vergroten.
Wil jij meehelpen? Dat kan! Like, deel en reageer op ons bericht, help ons met een donatie óf word lid van onze vereniging! Wij zijn er voor iedereen. Jong tot oud, beginner tot ervaren of alleen voor een drankje en de gezelligheid. Wie je ook bent en waar je ook vandaan komt, welkom.
Let op: Er komt nog een extra loting op basis van het aantal likes en reacties. Wil je ons steunen maar geen geldbijdrage leveren? Like, deel en reageer dan op dit bericht. Dankjewel!
#RaboClubSupportTA