Eerste keer NK Schieten in Alphen aan den Rijn

Het is de eerste keer dat er in Alphen aan den Rijn een Nederlands Kampioenschap Schieten gehouden wordt. Met het organiseren van het NK wil de schietvereniging laten zien dat schietsport in Alphen ook mogelijk is. Zelf leveren ze ook drie schutters die meedoen aan het NK, wat duidelijk maakt dat zij ook TopSport trainingen hebben. 

Schietsportvereniging Alphen 

Bij het Schietsportcentrum Alphen worden verschillende soorten schietsport beoefend. De vereniging streeft naar serieuze beoefening van de sport. “Onze schutters streven naar een serieuze beoefening van de sport in een veilige omgeving. Echter, zo serieus als we schieten, zo ontspannen zijn we in de gezellige kantine waar de resultaten op de baan onder het genot van een hapje en drankje worden besproken”, vertelt de organisatie. 

Bron citaat: https://www.alphens.nl/nieuws/eerste-keer-nederlands-kampioenschap-schieten-in-alphen-aan-den-rijn.html