Hulde aan kampioenen!

Afgelopen jaar hebben onze wedstrijdschutters zeer goed gepresteerd in de BTLS (bond twentse luchtschiet sport) competitie. Binnen onze kleine vereniging hebben we dit jaar zelfs drie kampioenen mogen huldigen! Jelle Vollenbroek is eerste geworden in de categorie geweer B, Riccardo Wennink is eerste geworden in de categorie geweer C en Dennis Wigbold is eerste geworden in de categorie geweer opgelegd B. De 3 heren zijn samen als korps tweede geworden in de categorie geweer B. De heren zijn samen in het afgelopen seizoen door heel twente gereisd om dit resultaat te behalen. Het bestuur en de leden van de SV feliciteert haar kampioenen.

Tijdens de jaarvergadering van de schietvereniging Deurningen ’75 op donderdag 30 juni j.l. zijn de jubilaris en de kampioenen in het zonnetje gezet. Hans Vollenbroek is bedankt voor zijn inzet voor de vereniging. De afgelopen 25 jaar heeft hij vele jaren verschillende functies bekleed binnen het bestuur. Van voorzitter, penningmeester en bestuurslid. Afgelopen jaarvergadering heeft hij afscheid genomen van het bestuur. Het bestuur en de leden van SV Deurningen ’75 waarderen dat hij zich zo inzet voor de vereniging.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *